Сигнал № 0004194 / 31.08.2023
Статус: изпратен

Опасност от падане на панелен парапет на тераса

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Опасната тераса се намира в гр.София,жк.Младост 4, бл.472, вх.1 , ет.10, ап.55
Собственици са брат и сестра, като аз имам координатите на Любомир Игнатов -тел:0885 87 64 94
Имота се отдава под наем.
Сигнализирал за проблема Любомир през май месец 2023 г, като до този момент нищо не е направено
Поради липсата на подръжка на терасата и неглежиране на проблема от страна на собственика, има вероятност от падане на панелните парапети на терасата .Дограмата на съответната тераса е тип френски прозорец и е от пода до тавана.Понеже перваза е под наклон се получава фуга между дограмата и парапета и там се набиват мръсотия и вода.При всеки валеж фугата м-у плочата и первазите се увеличава.Това води до проникване на вода през плочата на терасата, което води до корозиране на метална носеща греда и отделяне на парапета от плочата и навлизане на вода и бетонни малки парчета на моята тераса
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:128654UL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари