Сигнал № 0003255 / 20.09.2022
Статус: получил отговор

Неизправен автобус

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
По линия на автобус номер 11 се движи жълт автобус, в който се забелязва задушаващ мирис на изгорели газове, шумът също издава неизправност. След 14 спирки свиването в гърлото и задухът са на лице. Хората чакат с нетърпение да слязат. Молим за незабавни мерки.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:930603AL-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
28.09.2022
Столична община
SN:930603AL-NC
Коментари
Няма коментари