Сигнал № 0000990 / 04.07.2019
Статус: изпратен

В огражденията на площад "Знаме на мира" се забиват често автомобили, а площадът се пълни с деца в хубаво време - втори сигнал

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
За да не влети автомобил на площада е необходимо да се подсилят тези ограждения
Прикачвам снимка от днес.

---------------------------------------------------------------
Предишен сигнал за същия проблем: https://helpbook.info/signal/view/35
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:375884RW-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари