Сигнал № 0000943 / 12.06.2019
Статус: изпратен

Липса на път

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
След като Гаранти Коза затвориха бензиностанция "Ултра" беше прекъснат един от двата изхода на Младот 3 към бул. "Малинов". Сега половината квартал преминава през един участък, който е прашен и с огромни дупки. Освен че хиляди хора си разбиват колите се вдигат и облаци прах, който се разнася из половинта квартал. Ако не може да се направи нормална улица, поне сложете един слой натрошен асфалт от ремонтите да не се вдига прах и да се минава нормално!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:957965DC-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари