Сигнал № 0000936 / 11.06.2019
Статус: изпратен

Заградено пространство, парк Езерото

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

забелязах че част от парка между Езерото и блок 121 и 122 е оградена, но тъй като никъде нямаше информационна табела, не можах да получа информация какво предстои да бъде изградено там и кой е стройтелят на обекта.
Тъй като живея в съседство и съм лично заинтересован от този парк, в който ежедневно ходя да спортувам и да се разхождам, бих искал да ви попитам следното:
- на каква основа се загражда това пространство?
- законно ли заграждането и ако да, според кой план и разрешение?
- какво се предвижда да бъде изградено на това място?
- колко дълго ще продължи строителството?
- какви са предвидените норми на шум и замърсяване на околните пространства?
- коя фирма е инвеститор и коя строител?
- коя фирма ще упражнява строителен контрол?
- какви мерки са взети за запазване на съществуващата растителност?

Благодаря предварително за отделеното време.
Поздрави,
Ради Серафимов
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:001933XK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари