Сигнал № 0000871 / 13.05.2019
Статус: изпратен

Амортизирани контейнери

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В Младост 1, до бл. 43 и бл.42, срещу заведение "Веранда", сметосъбиращите съдове се нуждаят от подмяна. Същите са изкривени и със счупени колела.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:772951AJ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари