Сигнал № 0000835 / 15.04.2019
Статус: изпратен

Тополи разнасят пухчета по въздуха

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пред втори вход на блок 310 в ж.к. Младост 3 има няколко тополи, които пълнят не само въздуха, но и колите и апартаментите на живущите в съседство, с пухчета. Повечето тополи са на общинска земя, но има и няколко в двора на пицарията непосредствено с/у блока. Освен замърсяването, тези пухчета предизвикват и задълбочават алергии на хората, които имат досег с тях. Повечето тополи в Младост бяха изрязани, но тези останаха. Моля вземете мерки за премахването на тези дървета.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:902634OD-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари