Сигнал № 0000830 / 12.04.2019
Статус: изпратен

Осветление в подлез

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Благодарение на HelpBook и бързата реакция на община Оборище на мой предишен сигнал, в края на миналата година в подлеза на кръстовището на ул. Оборище и бул. Ситняково беше поставено допълнително осветление при изходите.
За съжаление, вече почти от месец осветителните тела не светят. Надявах се, че има инспектори, които редовно проверяват, както уличното осветление, така и това в подлезите и повремите своевременно се отстраняват.
Надявам се отново на бързата реакция на общината.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:165747DT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари