Сигнал № 0000829 / 12.04.2019
Статус: изпратен

Почистване на кошчета за боклук

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Повече от десет дни кошчетата за боклук не са ПОЧИСТЕНИ в карето между улиците Оборище, Черковна, Мадрид и бул. Ситняково и по-конкретно тези в и около детска площадка Хълмчето, близката спортна площадка, както в междублоковото пространство на ул. Оборище NoNo 127, 129, 131.
Надявам се, че след този сигнал кошчетата ще бъдат редовно почиствани.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:107619QM-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари