Сигнал № 0000819 / 09.04.2019
Статус: изпратен

Липса на достатъчен брой паркоместа в кв. Полигона

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Липсват достатъчен брой паркоместа в кв. Полигона. Това принуждава водачи да паркират автомобилите си на всевъзможни/невъзможни места. Моля за организиране на допълнителни паркоместа в квартала.
Поради твърдения от столичния инспекторат-район Младост, че не могат да помогнат, изпращам сигнала тук в Helpbook.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:444269KT-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари