Сигнал № 0000815 / 08.04.2019
Статус: изпратен

Разбит квартален път

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
По протежението на ул. "Димитър Доспевски" в Младост 1, пред ресторант Еверест и на завоя към Promarket, улицата е в окаяно състояние. Няколко човека вече се сдобиха с изкълчени глезени, заради многобройните дупки, неравности, разкъртен асфалт и валящи се отломъци. Моля, извършете проверка и се погрижете за преминаващите!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:746855WL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари