Сигнал № 0000780 / 17.03.2019
Статус: изпратен

Deja vu - хубава работа.. ама общинска София

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На 17.01 сигнализирах за проблем с изкривени колчета на пешеходна манитинела на бул Черни връх до кофи за боклук. След една седмица колчетата бяха ремонтирани. След един месец те са пак изкривени.
Въпроси:
1. До кога така?
2. Някой зададе ли си въпроса защо са изкривени?
3. Някой пука ли му какво да се направи за да се реши проблема постоянно.. или само отчитам дейност.

Решете проблема, не го замазвайте !
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:896957CB-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари