Сигнал № 0000764 / 07.03.2019
Статус: изпратен

Изоставени автомобили

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На ул. "Радул Милков", срещу сградата на "Агенция митници", в тревните площи се намират два изоставени автомобила. Единият е със спаднали гуми и стои там от доста време, другият очевидно е катастрофирал и е без убозначителни номера.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:807415WL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари