Сигнал № 0000756 / 25.02.2019
Статус: изпратен

Пътека в плачевно състояние

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От излаза на метрото на бул. Йерусалим и бул. "Ал Сахаров, от страната на магазин Зора, някога е имало пътечка, която да улеснява пешеходците в посока бл. 54. В момента тя е в плачевно състояние- изкъртени плочи, части от тях се валят в тревните площи, цялата настилка е превърната в малки и големи отломъци, които са потенциално опасни за преминаващите, да не говорим, че гледката е далеч от красива!
Моля, общината да вземе мерки!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:119828RI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари