Сигнал № 0000753 / 22.02.2019
Статус: изпратен

състоянието на т.н."пътеки" в Младост 1 А

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На спирка" блок 43" се намират т.н."пътеки ",на които са разположени в голямата си част изоставени, ръждясали, порутени павилиони. Изхвърляни покрай тях са кашони, боклуци, пликове. Грозно, мръсно, отблъскващо! По тези пътеки минават масово жителите на комплекса. Наложително е общината да се намеси съобразно своята компетентност за благоустрояване на този участък!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:971658VA-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари