Сигнал № 0000750 / 21.02.2019
Статус: изпратен

Разрушени капаци на шахти

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В отсечката на пешеходната част покрай метрото Младост-Мусагеница на ул. "Проф, Марко Семов", се натъкнах на няколко опасни шахти- желязото е ръждясало, бетонната отливка е разрушена, а на нейно място зеят големи дупки. Моля, вземете мерки за подмяната до като някой пешеходец не си е счупил крака или по-лошо.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:157242ON-NC
Последователи: 1
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари