Сигнал № 0000747 / 19.02.2019
Статус: изпратен

Изгнили ламарини на пешеходен тротоар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Натъкнах се на множество изгнили ламарини на тротоар като луфта между поставената ламаринена плоскост и плочките е достатъчно голям, за да причини травми на пешеходците, особено в тъмното. Местоположението е покрай метрото, посока Младост-Мусагеница, ул. "Проф, Марко Семов". Бих посочила и задължителните инвентарни номера на уличните стълбове, но такива липсват. Моля за проверка и последващи действия от ваша страна!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:258663FX-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари