Сигнал № 0000734 / 11.02.2019
Статус: получил отговор

липсващо паве

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
липсващо паве, а отдолу липсва подложката от пясък, вероятно подпочвените води са отнесли пасъка и ще паднат и другите павета
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:417971GU-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
12.02.2019
Столична община - Район "Оборище"
RE: HelpBook.info - липсващо паве...
Здравейте, Моля за информация относно локацията, за която се отнася този сигнал. Успешен ден! СО р-н Оборище Тел: 02/815-76-11 e-mail: oborishte@so-oborishte.com web: www.so-oborishte.com
13.02.2019
Столична община - Район "Оборище"
RE: Допълнение на адрес към сигнал
Здравейте, Посоченият адрес е на територията на район "Средец". Може да пренасочите сигнала си към съответната районна администрация: http://sredec-sofia.org/ Успешен ден!
13.02.2019
HelpBook.info
Сигналът е препратен
Сигналът е изпратен до Столична община - Район "Средец".
Коментари

mariyanpy ( преди 9 месеца )

Адресът е: ул. Иван Асен II №60
1 - 1 от 1