Сигнал № 0000721 / 07.02.2019
Статус: получил отговор

Чистота - кв.Хладилника

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Добър ден
Подавам сигнал от кв.Хладилника поради безумното състояние на тротоарите от предходната седмица. Пред блока ни на ул. Банат 28 е пълно с кучешки изпражнения! Тук нямаме бездомни кучета, това със сигурност са хора, които не почистват след домашните си любимци , кой трябва да почисти след тях и не трябва ли да има глоби съответно за нарушителите??? Никога не съм виждала от общината улиците да се почистват , а дори немога да мина с детската количка през тротоара. Не стига , че всички са разбити, въпреки, че уж ги оправиха покрай зелената зона ,а сега са и заринати с лайна ( извинявам се за грубият си изказ) . Предприемете някакви мерки , за какво иначе плащаме тези данъци, някой въобще наблюдава ли положението по улиците или най-важното е да се наблюдават само паркиралите коли, за да се събират още пари за “ремонт” на строшените тротоари и улици???? Изпращаме за втори път оплакване от района , първият път от наша комшийка също с малко дете, минаването е просто невъзможно.
Очаквам вашият отговор в най-скоро време !
Поздрави
Ива Цветкова
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:989220MY-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
11.02.2019
Столична община - Район "Лозенец"
Чистота - кв.Хладилника
Уважаема г-жо, Вашият сигнал е заведен под номер РЛЦ19-ЕВОО-47/08.02.2019 г. в деловодството на район "Лозенец". Ще получите отговор в регламентирания срок. Напомняме Ви, че район "Лозенец" не обработва анонимни сигнали. Благодарим Ви, че се свързахте с нас!
Коментари
Няма коментари