Сигнал № 0000719 / 04.02.2019
Статус: изпратен

изоставена детска площадка в община Младост

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
До частно училище"Куест" се намира изоставена детска площадка. Като спомен от по-доброто й минало е останало единствено едно небезопасно съоръжение. Имаше люлки, пързалки и други детски занимания. Мястото е тихо и встрани от уличния прах и шум. След като приоритет на екипа на арх.Русев е уреждане на детски площадки предлагам да се възползва от това спокойно и защитено място и да възстанови детската площадка в съвременен вид!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:550722SX-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари