Сигнал № 0000718 / 04.02.2019
Статус: изпратен

с. Рибарица- Екскурорт! Много проблеми за решаване

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Цялото ни семейство е изключително разочаровано от занемарения, иначе така красив курорт Рибарица. До като преди десет години беше привлекателно място за почивка, сега се чудя от кой проблем да започна. Никъде няма изградени пешеходни тротоари, за да се придвижи човек трябва да върви през и без това тясното пътно платно и да рискува както собствения си живот така и този на водачите на автомобили, или да гази в лепкава кал отстрани, което особено през зимния сезон е меко казано неприятно. Шосето е осеяно с дупки и неравности, ремонт не е виждало от дълги години. Осветлението е слабо, а на много участъци напълно липсва, заради отдавна изгорелите крушки.
Моля, вземете спешни мерки, преди дългогодишната слава на това райско място не остане в миналото!
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:062042DH-NC
Насочен към: Община Тетевен
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари