Сигнал № 0000717 / 03.02.2019
Статус: изпратен

Неправилно паркиране на пешеходен тротоар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На метро станция Вардар на изхода от страната на магазин Т-маркет редовно се паркират автомобили до пълното затваряне на пешеходния тротоар отвеждащ до метрото!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:871747FX-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари