Сигнал № 0000716 / 02.02.2019
Статус: получил отговор

нагло паркиране на автомобили пред магазина

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
За поредем път подавам сигнал за нагло паркиране на автомобили, които зареждат магазин по адрес София, жк Надежда-2 ул. Република №93. Паркиране се извършва със съдействието на собственици на магазина. Камиони разбиват новия тротоар(вече имало счупен капак на шахта), като по тротоара ясно личат следите от масло. На забележка и собственици и водачи реагират с заплахи. Тъй като сигнал се подавам за пореден път и не виждам реакция на община на това, то предполагам ,„е имат място корупционни практики между отговорни служители на община и собственици на магазина. Настоявам този тротуар да бъде ограден от колчета и община да следи за тяхната цялостност. Освен камиони за зареждане мястото се използва за паркиране на частни автомобили с едни и същи номера. Като на пешеходци се налага да вървят по пътното платно, особенно майки с колички.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:290982CW-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
08.04.2019
Столична община - Район "Надежда"
SN:290982CW-NC
По сигнал - неправилно паркиране на тротоари
02.05.2019
Столична община - Район "Надежда"
SN:290982CW-NC
Неправилно паркиране на тротоар и искане за поставяне на антипаркинг стълбчета
31.05.2019
Столична община - Район "Надежда"
SN:290982CW-NC
нагло паркиране на автомобили пред магазина
Коментари
Няма коментари