Сигнал № 0000712 / 31.01.2019
Статус: изпратен

Системни нарушения в кръстовище

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ежеминутно на кръстовището на Околовръстен път и бул. Цар Борис III при движение по околовръстен път посока Бояна се извършва преминаване от лява лента, предназначена само за завой на ляво, направо. При това всички, движещи се направо набиват спирачки, създава се сбутване на автомобили в самото кръстовище и доста честно леки ПТП-та. На това кръстовище нарушенията са буквално ежеминутни и в другите платна на движение - редно е да се постави камера и да се налагат глоби, за да има ред и безпрепятствено шофиране.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:767427BF-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари