Сигнал № 0000701 / 25.01.2019
Статус: изпратен

Възпрепятствено преминаване, заради паркирани автомобили

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Всяка вечер ние пешеходците изпитваме затруднения с придвижването, заради паркирани автомобили на тротоара в отсечката между бл.50 и бл.47. През деня положението е идентично, но вечер е особено неприятно, заради засиления трафик на автомобили, липсата на осветление и атмосферните условия. Предоставям Ви снимки на неправомерно паркирани ППС от вечерта на 24.01 и от следващата сутрин.
Моля за по-чести проверки от Ваша страна.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:675981HI-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари