Сигнал № 0000698 / 23.01.2019
Статус: изпратен

Неправилно преминаване на кръстовище

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На изхода от жк Дружба 2( бул. Цветан Лазаров) към бул. Цариградско шосе има обособена секция на светофара за наляво. Всеки ден наблюдавам системно нарушаване на правилата за движение от десетки автомобили, които завиват наляво в посока Цариградско шосе от лентата за направо. Това създава допълнителни затруднения на автомобилите, които чакат на определената секция за ляв завой и спира навременното им изтегляне.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:341082IW-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари