Сигнал № 0000692 / 20.01.2019
Статус: изпратен

3 проблема - колчета от мантинела и кофи за боклук

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Три проблема:
1. Липсваща пешеходна мантинела ,счупена след катастрофа - вече стои така 3-4 месеца. Ама какво от това нали, на кой му пука....?
2. Изкривено колче от пешеходна мантинела заради кофа за боклук - или го оправете или изрежете, така е грозно и пречи! Другото най-накрая някой го изтръгна...
3. Кофа за боклук поставена на най-неудобното място на тротоара точно срещу ел табло - за да е възможно най-тясно и най-неудобно да се минава. Е да де ама се някак си се минва....
Това, че никой не е мислил за кофите за боклук, когато се ремонтира булеварда преди години е очевидно, но поне сега поправете нещо!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:794924QH-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

idd ( преди 3 седмици )

Явно сайта работи - 2 от 3-те проблема са вече са разрешени ( мантинелите ) . Но защо трябва да е винаги с подтикване..... За администратора на сайта - хубаво е да има възможност за добавяне на файлове и при коментиране - за да се онагледи какво е свършено (или не) .... #7dayschallenge
1 - 1 от 1