Сигнал № 0000678 / 12.01.2019
Статус: изпратен

Заграждане на зелена площ

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте.
От няколко дни, пред блока в който живея, се появи ограда. Вероятно с цел строителство на нова сграда. Изключително съм притеснен от случващото се, тъй като определената площ е зелено пространство и до сега всички паркираха частично върху него, а сега сигурно ще се строи. НЕ ОСТАНА МЯСТО, ЗА ЗЕЛЕНИ ПЛОЩИ ДА ДИШАМЕ!!! МОЛЯ ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ ЗА ПРЕЗАСТРОЯВАНЕТО И ПАРКИРАНЕТО !!! НЕТЪРПИМО Е.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:666434NQ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари