Сигнал № 0000676 / 11.01.2019
Статус: изпратен

Нагло паркиране

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте! Днес 11.01.2019 г. отивайки на работа се натъкнах на изключително нагло паркирал автомобил на тротоара на ул. Продан Таракчиев в район Слатина, точно срещу сградата на Orbit. Единствената възможност за преминаване беше слизане на пътното платно, което със сигурност носи своите рискове както за мен, така и за преминаващите коли. Моля да вземете мерки за санкциониране на собственика на автомобила!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:796500CL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари