Сигнал № 0000675 / 09.01.2019
Статус: изпратен

Недостатъчен интервал на светофар за преминаване на пешеходци

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На пазар Младост 1 има светофар, който регулира преминаване то на две двулентови платна. Светофарът е нагласен така, че пешеходците трябва да преминат за около 20 секунди подтичвайки, докато за колите е двойно повече. Възрастни хора, майки с малки деца не успяват да пресекат на зелена светлина и довършват пресичането си на червена. Съотношението между времето на пешеходците спрямо това на колите би следвало поне да е равно, а не в услуга на колите. Поне пренастройването на светофара не изисква средства, а само малко внимание.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:108253HK-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари