Сигнал № 0000673 / 04.01.2019
Статус: получил отговор

Безразборно паркиране на автомобили с регистрация СО, дошли в областното районно в кв. Гео Милев, върху нерагламентирана площ, находяща се на двупосочната ул. Манастирска

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ежедневно безразборно паркиране на автомобили с регистрация СО, дошли в областното районно в кв. Гео Милев върху нерагламентирана площ точно на опасен завой с НУЛЕВА видимост на ул.Манастирска! Това безразборно оставяне на автомобилите на посоченото място затруднява и представлява опасност за движението по двупосочната ул. Манастирска в кв. Гео Милев! Улицата по последни разпоредби е еднопосочна, но знака за еднопосочно движение на кръстовището с ул. Гео Милев към ул. Манастирска е неправомерно изтръгнат в последствие и движението от ул. Гео Милев към ул. Манастирска продължава да се осъществява! Ул. Манастирска е без необходимата маркировка за двупосочно интензивно движение, без пешеходна пътека и пътни знаци и без тротоар от едната страна, каквито предполага такъв интензивен трафик! Това от
своя стана представлява опасност за движението на пешеходци, които се движат по пътното платно поради липса на тротоар от лявата страна на улицата и за автомобилите поради опасния завой с НУЛЕВА видимост на метри от началото на ул. Манастирска в посока нагоре към кв. Редута! Относно безразборнто паркиране на площадчето от колите д регистрация СО, необходимост от осигуряване на паркинг към областното районно където те са дошли по работа, както и осигуряване на маркировка на опасното площадче на завоя където те спират, защото като това не е паркинг
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:827053FP-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
30.01.2019
Столична община
SN:827053FP-NC
ПО СИГНАЛ ЗА Безразборно паркиране на автомобили с регистрация СО, дошли в областното районно в кв. Гео Милев, върху нерагламентирана площ, находяща се на двупосочната ул. Манастирска
07.03.2019
Столична община
SN:827053FP-NC
Ще бъде възложено на ОП "София -проект" да изготви проект за организация на движението и паркиране на ул. "Манастирска" в район "Слатина".
Коментари
Няма коментари