Сигнал № 0000672 / 04.01.2019
Статус: получил отговор

Разрушен тротоар НС ул. Христо Максимов 73 в кв. Гео Милев

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
силно изровена и разрушена настилка на тротоар на ул. Христо Максимов 73 в кв. Гео Милев в непосредствена близост с огромна дупка на платното за движение и разрушен капак на отводнителна шахта - ТРИ В ЕДНО!!!! СПЕШНА нужда от възстановяване на тротоара и поставяне на антипаркинг елементи върху него за предотвратяване на целодневното паркиране, СПЕШНА поправка на уличната настилка и поставяне на капак на ОПАСНО зеещата отводнителна шахта върху платното за движение!!!!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:636706BK-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
08.01.2019
Столична община
SN:636706BK-NC
Уведомяваме Ви, че сигналът Ви е изпратен до районна администрация ".Слатина" за извършване на проверка на място и изготвяне на становище, необходими на Столична община за последващо процедиране.
Коментари
Няма коментари