Сигнал № 0000668 / 01.01.2019
Статус: изпратен

Куче в общите части на входа

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Здравейте,

Казвам се Пвел Николаев Годжанов и живея в ж.к. Хиподрума, бл.139-А, вх.Б, ет.1, ап.2.
От няколко години пред блока ни живее улично куче. То по принцип не е агресивно, освен към колите разбира се. За съжаление обаче, от края на 2017-та, то трайно се настани в общите части на входа, използвайки това че някои съседи го пускат и възползвайки се от факта, че нашата входна врата се затваря плавно. Останалата част от живущите във входа, несъгласни с очевидно влошената хигиена, мълчаливо търпяхме. Все пак през цялото време то гледаше жално и не проявяваше никаква агресия към хората. До днес 01.01.2019 година, когато при опит да почистя няколкото недоядени кости около него, то ме нападна. За щастие само се опита и не се стигна до наранявания. Веднага след случката се обадих на телефон 112 и от там ме посъветваха да подам сигнал към вас. В тази връзка бих искал да помоля за вашето компетентно съдействие, защото след последната случка въпросното куче не само влошава хигиенните условия за живот във входа, но вече и представлява риск за физическата безопасност на живущите.

С уважение и пожелание за щастлива и ползотворна Нова Година,
Павел Годжанов

Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:111509QN-NC
Насочен към: Екоравновесие
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

Виктория ( преди 5 месеца )

Здравейте Павел ! Много добре сте направили, че сте подал сигнал. Аз имам подобен проблем, но с котки, около 10 - 12, които се отглеждат пред входа от една жена. Няма да влизам в подробности, но е просто отвратително. Ако можех и аз щях да подам сигнал. За щастие все още не ги е приютила ВЪВ входа, но ако и това стане... аз няма да имам е 1 ден търпение. Дано се намери бързо решение с "вашето" куче. Поздрави !
1 - 1 от 1