Сигнал № 0000665 / 27.12.2018
Статус: изпратен

Кални непавирани пътеки водят към спирка Пазар Младост 1

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
За да стигнем до спирката на Пазар Младост 1 минаваме през кални участъци в близост до ресторант Еверест. Липсва тротоар, някъде има нищожни остатъци от плочки, разбити, разкривени и останали от миналия век. За естетика пък въобще не може да става и дума. Все още стоят грозни остатъци от павилионите на стария пазар.Осветлението е крайно недостатъчно.
Община Младост не смята ли да предприеме някакви мерки за нормализиране на пешеходните участъци и за естетизиране на околната среда?


Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:072196IZ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари