Сигнал № 0000659 / 18.12.2018
Статус: получил отговор

Немски коледен базар

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
От години на едно и също място се прави Немския Коледен Базар. Почти всяка година го посещаваме със съпруга ми. Снощи бяхме там и ми напарави лошо впечатление следното:
- явно асфалтът на отделения терен за базара е бил осеян с не малко дълбоки дупки. След обилния снеговалеж на 16.12.2018, на 17.12.2018 вечерта снегът между павилионите не беше почистен. Беше хлъзгаво, но по лошото беше, че посетителите газеха във вода от полуразтопения сняг и често попадаха в дулбоки дупки пълни с вода. Пред много от къщичките имаше поставени дебели картони и дъски, на които клиентите да стъпят...Много удобно и красиво...
До нас хапваха немски наденички майка и порасналата й дъщеря, която явно живее в Германия. Майка й я попита дали базарът е като базарите в Германия. Момичето отговори, че няма нищо общо, особено що се отнася до цените... Спирам до тук.
Кога ще се научим да правим нещата както трябва?!
Давате терен за базар - предайте го в приличен вид!
Поставете условия - да се поддържа чисто, подредено; цените да отговарят на стандарта ни; качеството да е както в Германия и т.н.
Изводите са за Вас.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:928237TQ-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
31.12.2018
Столична община
SN:928237TQ-NC
Уведомяваме Ви, че сигналът е изпратен към Столичен инспекторат за проверка и действия.
Коментари
Няма коментари