Сигнал № 0000638 / 04.12.2018
Статус: получил отговор

04.12.2018 - Срещу зелен билет получавате висене в задръстване в BUS лента

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Защо да избера да пътувам с градски транспорт, пък било и със зелен билет, като не можете да ми осигурите по-бързо и по-удобно пътуване в сравнение с това с личния ми автомобил?
Столична община, като стопанин на пътната мрежа в столицата, какво прави например, за да осигури безпроблемно придвижване на автобусите в BUS лентите? Колко пъти столична община, като стопанин на пътната мрежа в столицата, се е обърнала за съдействие към КАТ - София по този въпрос?
Снимката е от днес и е направена сутринта в този участък на бул. Ал. Малинов: https://bit.ly/2zHUUkO - посока Цариградско.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:629186EF-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
06.12.2018
Столична община
SN:629186EF-NC
По сигнал- 04.12.2018 - Срещу зелен билет получавате висене в задръстване в BUS лента
Коментари
Няма коментари