Сигнал № 0000637 / 04.12.2018
Статус: изпратен

Замърсяване на пътното платно

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В момента се извършва ремонт на "СБАЛОЗ Младост София" (до пощенска станция 1784). Строителните материали за ремонта са разпилени по пътното платно (едри камъни, чакъл, пясък и цимент). Бетонът се бърка на ръка върху пътното платно, където минават колите. Образували са се големи циментови локви, които не могат да бъдат заобиколени. След това пренасят бетона с багер през зелените площи и на излизане от тях замърсяват с кал пътното платно.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:545736BG-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари