Сигнал № 0000635 / 29.11.2018
Статус: изпратен

Свастики

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В подлеза на спирката на Окр. б-ца "Св. Анна" (Цариградско шосе) има от миналата година нарисувани (графити) два пречупени кръста.По телефона още миналата година (017) уведомих полицията (това беше по времето с "нацистката проблематика в българското общество) и на място в Общ. Малдост- 1, и една TV, но до този момент няма резултат .
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:048243YI-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари