Сигнал № 0000624 / 16.11.2018
Статус: изпратен

Кола на Паркинги и гаражи, тип паяк, е за спиране от движение

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ


Столична община и нейните фирми (като паяците на Паркинги и Гаражи) трябва да премахнат замърсяващите автомобили, в случая паяк. Какъв пример давате на останалите с дизеларки?

Дори номера почти не се вижда, но е СА 9055 АН!!! Всичко е в сажди.
Снимките са от днес на бул. Ситняково до бул. Шипченски проход.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:101633IU-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари