Сигнал № 0000620 / 13.11.2018
Статус: изпратен

Повредена чешма в Борисовата градина

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Моля, направете проверка на чешмата в Борисовата градина, намираща се в близост до голямата детска площадка със слона. Изглежда има голям теч както се вижда от снимките. Водата се лее като река по алеята, което с оглед на предстоящото падане на температурите би създало предпоставки за заледяване и съответно минувачите ще са изложени на риск за здравето си.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:692302EV-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари