Сигнал № 0000619 / 12.11.2018
Статус: получил отговор

Как се строи направо на улицата в кв Витоша

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Ето така се строи новаторски в кв Витоша на пътяи то на един от 3-те изхода на квартала към Симеоновско шосе. Другите квартали вече трудно ще ни настигнат. Излизането сега от квартала ако се използва този път става по трудно с много нерви , викове и още нещо. Тези изходи от квартала към Симеоновско шосе са точно 3 на брой , нищо че кмета на кв Лозенец обещава още изходи. Сега се строи блок утре от другата страна ще изникне друг но както се пее в една песен "всичко е точно". Кмета няма пари за улици и ремонт но всичко е точно.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:486251MI-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
06.12.2018
Столична община
SN:486251MI-NC
По сигнал за Как се строи направо на улицата в кв Витоша
Коментари

ilpetkov ( преди 2 месеца )

Забравил съм да добавя адреса на обекта София , ул Яна Язова 19
1 - 1 от 1