Сигнал № 0000613 / 06.11.2018
Статус: изпратен

Изоставена кола в зелени площи

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Вече втора година тази кола стои изоставена в зелените площи до ЛИДЛ и подлеза на метро станция в младост 4.
Вече е разбита. Номерата вече са свалени умишлено. Опасна за преминаващите и децата и учениците преминаващи покрай нея за метрото. Крайно време е някой да си влезе в ролята в тази община!!!
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:218697JF-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари