Сигнал № 0000610 / 05.11.2018
Статус: получил отговор

Изоставени автомобили

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пред блок 365 и 366 на места за паркиране от години се намират няколко изоставени автомобила, които никой не премахва. Някои от тях не са помествани с години - доказателство за това са порасналите около тях растения.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:176071TJ-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
11.01.2019
Столична община - Район "Младост"
SN:176071TJ-NC
Изоставени автомобили 11.01.19г. - Отговор на сигнал СОА18-КЦ01-48758 до Столична община - Контактен център - копие Дойчев
Коментари
Няма коментари