Сигнал № 0000600 / 24.10.2018
Статус: изпратен

Инцидент на пешеходна пътека

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На 24.10.2018 около (час) 08:00 в гр.(с) София, ул: „Пиротска“
до 134 СУ „Димчо Дебелянов“ забелязах автомобил, регистрационен номер СА0873СХ марка………………………………..цвят тъмно син управляван от водач жена на възраст около 35 – 40 години със светла коса. Водачът на горепосоченият автомобил, изпреварваше в лентата за насрещно движение и с висока скорост, аз бях спрял преди пешеходната пътека намираща се на улица „Пиротска“ пред 134 СУ „Димчо Дебелянов“, за да пропусна пресичащият по нея 10 годишен син, който отиваше на училище.
В това време в огледалото за обратно виждане видях идващият в лентата за насрещно движение с висока скорост автомобил, който изпреварваше автомобилите намиращи се в дясната лента. Автомобилът се размина на сантиметри от детето ми намиращо се на пешеходната пътека, и само това че му извиках да спре предотврати това той да бъде прегазен. Водачката на автомобила с рег. Номер СА0873СХ просто профуча напред без дори да спре със същата висока скорост в насрещното и премина и през следващата пешеходна пътека по същия безотговорен и високо рисков начин. След като се уверих, че детето ми е наред настигнах автомобила и успях да снимам водачката и регистрационният номер.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:568959OZ-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари

Виктория ( преди 5 месеца )

Ужас, изтръпнах направо докато четях... Как сте изкарали деня си след това, не знам...
1 - 1 от 1