Сигнал № 0000586 / 15.10.2018
Статус: получил отговор

Огромни дупки на бул. “Джеймс Баучер”

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Пращам сигнал за безобразното състояние на бул. “Джеймс Баучер”. Винаги е бил неравен и с дупки около релсите на трамвая и със сигурност колата ми се е раздрънкала сериозно, но в последните два месеца, откакто нещо правят и ремонтират ( мисля, че подменят тръби) състоянието се е влошило изключително много. Бях много търпелива да изчакам един месец, вярвайки че ще си запълнят бруталните дупки, но не стана така. Изпращам ви снимки, които специално направих ма улицата с риск да ме бутне някоя кола. Предполагам, че много коли са се разбили, благодарение на тези дупки, но за съжаление хората се примиряват с доста от безумията по улиците.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:036508KR-NC
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
14.01.2019
Столична община - Район "Лозенец"
SN:036508KR-NC
Уведомяваме Ви, че сигналът Ви е изпратен до районна администрация "Лозенец" за извършване на проверка на място и изготвяне на становище, необходими на Столична община за последващо процедиране. Сигналът Ви, ще бъде изпратен по компетентност и до "Столичен електротранспорт"ЕАД.
18.01.2019
Столична община - Район "Лозенец"
SN:036508KR-NC
По сигнал - Огромни дупки на бул. “Джеймс Баучер”
31.01.2019
Столична община - Район "Лозенец"
SN:036508KR-NC
Моля за проверка . Уведомявам Ви, че сигналът ще бъде изпратен и до Столичен електротранспорт по компетентност. отговор
Коментари
Няма коментари