Сигнал № 0000579 / 11.10.2018
Статус: получил отговор

Разбита настилка на алея

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В младост1, в района между блок 39, бл. 40 и Детска градина №26 "Калина" има алея, която се използва както за пресичане на тревната площ, така и просто за достигатне на детската градина от родители и деца. Настилката на алеята е в окаяно състояние и е почти невъзможно да бъде премината с детска количка. Ходенето пеша също е опасно особено за малки деца поради разбитите плочки и буците с цимент, от които се състои основно настилката. Самата алея е с дължина не повече от 100 метра. Местоположението и е показано на файла, който е приложен. Ремонтирането й ще облекчи значително преминаващите ежедневно и ще премахне риска от поличаването на по-сериозни наранявания, особено при дъждовно или снежно време.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:159242YW-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
16.10.2018
Столична община
SN:159242YW-NC
Възлагането на ремонтните работи се извършва по предложение на районните администрации. Сигналът e изпратен до район "Младост" за проверка и преценка за включване в програмата за текущ ремонт.
23.10.2018
Столична община - Район "Младост"
SN:159242YW-NC
По компетентност за проверка и становище. - РАЗБИТА НАСТИЛКА НА АЛЕЯ 23.10.2018 Г. ПИСМО ДО СО КОНТАКТЕН ЦЕНТЪР - ПЕТКОВ
Коментари

mavr ( преди 7 месеца )

Въпросът ще бъде следен и дано не остане само план....
1 - 1 от 1