Сигнал № 0000516 / 03.09.2018
Статус: изпратен

Разрушена пътна настилка в кв. Полигона

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Изключително разрушена е пътната настилка в кв. Полигона, пред блок 40 /отклонение от ул. Петър Протич/, където има преход от асфалт към павета. По улицата преминаваха големи товарни камиони за транспортиране на строителни материали и др. за изграждане на нова бизнес сграда в района. След тях остана само разрухата на пътя и сега живущите в района патят от това.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:133968PL-NC
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари