Сигнал № 0005036 / 11.06.2024
Статус: получил отговор

Подмяна на кофи за боклук

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
В район Слатина, кв. Христо Смирненски на територията на площадката на магазин "СВА" Коме има поставени съдове за боклуци, които са от кофички от сирене. Постоянно преливат от боклуци защото са много малки и боклука се разнася. Много моля за съдействие за подмяна на големи кошчета за боклук от страна на магазина.
Прикачени файлове
Няма прикачени файлове.
Детайли
Код на сигнала : SN:128822HH-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
11.06.2024
Столична община
SN:128822HH-NC
В процес на обработка
Коментари
Няма коментари