Сигнал № 0005031 / 09.06.2024
Статус: получил отговор

Незаконно строителство

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
Съседите ни от последният етаж преустроиха терасите в стаи .Вследствие на това некъдърно изпълнение в нашите апартаменти започна да избива влага,изолацията взе да се отлепя,след разговор с тях отказаха да предприемат мерки.Пишем ви за съдействие,знаем че това преустройство е незаконно и ви молим да извършите проверка и да се предприемат последващи мерки..Адреса е кв.Сарафово ул.Родопи 15
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:046878JM-NC
Насочен към: Община Бургас
Последователи: 0
Статус: получил отговор
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
10.06.2024
Община Бургас
HelpBook.info - Незаконно строителство...
No: ЕД-2507 Дата: 10.06.2024 Код за проверка: LTMDD31D23A4 на адрес: www.burgas.bg #1B#6D
Коментари
Няма коментари