Сигнал № 0005028 / 08.06.2024
Статус: изпратен

Опасна площадка

ПОДРОБНО ОПИСАНИЕ
На площадката срещу блок 610 в Овча купел 1 има счупени съоръжения. Пейките се лющат и при сядане ти се забиват парченца от боята. Кофите за боклук са с изгнило дъно и не могат да се ползват, а тези, който могат не се изхвърлят. Оградата на игрището е скъсана. Не се коси тревата редовно, а тази вътре в площадката изобщо. Вчера сами сме си събирали боклука, който преливаше от кофите. Моля да се обърне внимание.
Прикачени файлове
Детайли
Код на сигнала : SN:776925KW-NC
Насочен към: Столична община
Последователи: 0
Статус: изпратен
НПО - желаещи да съдействат: Няма
Съдействащи НПО: Няма
Медийно отразен: Не
Отговори
Няма отговори
Коментари
Няма коментари